יעוץ עסקי והרצאות בנושא יפן

"יפן-ישראל יעוץ ופיתוח עסקי" המתמחה בהחדרת מוצרים ישראליים לתעשיות שונות בשוק היפני זה יותר מעשור, עושה זאת על ידי ניהול משא ומתן תוך שמירה על ההרמוניה ובונה את קשריה עם חברות יפניות, באמצעות תקשורת בשפה היפנית וצוות מומחים לתרבות העסקית היפנית.

"כן, כן, אני מבין" או "כן, כן, אני שומע"...?
הימנעות מעימותים הינה מאפיין תרבותי הטבוע ביפנים ולכן שמירה על הרמוניה בין אישית היא בעלת חשיבות עליונה כאשר עושים עסקים ביפן.

כאשר מדובר בחדירה לשוק היפני, כמו חברות מערביות רבות, גם חברות ישראליות ניתקלות בקשיים לסגירת עסקאות כאשר התקשורת מבוססת על השפה האנגלית. יצרנים ישראליים אשר רק מתחילים לעבוד ביפן, וחברות בעלות סניפים קיימים ביפן, נתקלים לא פעם בקשיי תקשורת תרבותיים במהלך העבודה היומיומית, במיוחד בין אנשי הפעולה בדרג הלא מנהלתי או בין המחלקות הטכניות. עובדה זו מקשה על הניהול השוטף של העבודה וגוררת אחריה הפסדים כבדים. "יפן-ישראל יעוץ ופיתוח עסקי" לומדת את נקודות הקושי בתקשורת על ידי ראיונות עם אנשי הצוות בחברה הישראלית, ובעזרת צוות המומחים ליפן פותחת ערוץ תקשורת דובר יפנית על מנת לעזור לשני הצדדים להבין ביתר קלות את הצרכים והציפיות האחד של השני. יצירת מערכת יחסים הרמונית מובילה "לסגירת עסקה" ולהגדלת המכירות.
תקשורת עסקית יעילה עם עמיתים יפניים, אינה תלויה אך ורק ביכולת התקשורת שלהם באנגלית. אל ההססנות של היפנים לשימוש בשפות זרות, מתווספים הבדלים מהותיים בין התרבות היפנית והמערבית, הגורמים לאי הבנות ועסקאות לא ממומשות. תקשורת עסקית עם לקוחות פוטנציאליים, כמו גם עם לקוחות קיימים ביפן, הופכת יעילה ורווחית כאשר היא נעשית ביפנית ועל ידי מומחה לתרבות.
המשמעות של להגיע ליפן לעסקים בליווי צוות המומחים של "יפן-ישראל יעוץ ופיתוח עסקי" הינו, שבנוסף לתרגום הנאמר בפגישה, אנו "מתרגמים" את התנהלות העמיתים היפנים שלך ובכך תורמים להצלחת המו"מ. יצירת מערכת אמון בין אישית  הינה הבסיס לפריחת קשרים עסקיים ביפן, ותכנית היועץ לבקשתך של "יפן-ישראל יעוץ ופיתוח עסקי" עוזרת לחברות המבקשות לעשות עסקים ביפן למקסם את היתרונות של השוק התובעני הזה בין אם במהלך שיחות ועידה, ליווי משלחות, ביקורים במפעלים ביפן ובישראל ומשא ומתן.

Contact Us

 
 
Cell : 052-6700105

17 Gordon st., Haifa 3276417, Israel
​ ​


 

Information

 
Extensive Market Research (EMR)
"Japan-Israel Consulting & Business Development" provides extensive industry market-research for companies that are considering expanding their operations to the Japanese market and wish to ascertain

Skype call

 
TEL: (日本)050-5532-1848
(恐れ入りますが日本からのご連絡は日本時間の午後3時以降です。よろしくお願いいたします。)